AF164-FR-073K3L
MFR.Part #
AF164-FR-073K3L
JLCPCB Part #
C1734388
Description
3.3kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS