MFR-25FTE52-86R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FTE52-86R6
JLCPCB Part #
C1373631
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS