AF0201DR-075K76L
MFR.Part #
AF0201DR-075K76L
JLCPCB Part #
C2125420
Description
-55℃~+125℃ 25V 5.76kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS