AC2512FK-7W8K66L
MFR.Part #
AC2512FK-7W8K66L
JLCPCB Part #
C5576959
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS