ERJ-U1TF4990U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4990U
JLCPCB Part #
C1014962
Description
-55℃~+155℃ 1W 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS