AC2512FK-7W511KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W511KL
JLCPCB Part #
C7209421
Description
-55℃~+155℃ 2W 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS