TR0805MR-074K3L
MFR.Part #
TR0805MR-074K3L
JLCPCB Part #
C7402086
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS