RT1210BRD0726K7L
MFR.Part #
RT1210BRD0726K7L
JLCPCB Part #
C1696108
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS