RC0805FR-071R43L
MFR.Part #
RC0805FR-071R43L
JLCPCB Part #
C482964
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS