AT0603DRD07130RL
MFR.Part #
AT0603DRD07130RL
JLCPCB Part #
C856051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS