AC2010JK-071M1L
MFR.Part #
AC2010JK-071M1L
JLCPCB Part #
C7066190
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS