FMP300FRF73-8R87
MFR.Part #
FMP300FRF73-8R87
JLCPCB Part #
C1764360
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS