AC2010FK-7W680KL
MFR.Part #
AC2010FK-7W680KL
JLCPCB Part #
C20143296
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS