SR73W2HTTE2R0J
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R0J
JLCPCB Part #
C2600689
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS