RL2010FK-070R082L
MFR.Part #
RL2010FK-070R082L
JLCPCB Part #
C876382
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS