AC2010FK-7W3K9L
MFR.Part #
AC2010FK-7W3K9L
JLCPCB Part #
C7209349
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS