RT1206CRC0715K8L
MFR.Part #
RT1206CRC0715K8L
JLCPCB Part #
C1697874
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS