AC2010FK-07470KL
MFR.Part #
AC2010FK-07470KL
JLCPCB Part #
C229105
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS