SQP200JB-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP200JB-10K
JLCPCB Part #
C1392969
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS