RC1218JK-07100KL
MFR.Part #
RC1218JK-07100KL
JLCPCB Part #
C876126
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS