AC1225FK-07680RL
MFR.Part #
AC1225FK-07680RL
JLCPCB Part #
C6114429
Description
-55℃~+155℃ 2W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS