FMP200FBF52-18K
MFR.Part #
FMP200FBF52-18K
JLCPCB Part #
C1381578
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS