AC1218JK-073R9L
MFR.Part #
AC1218JK-073R9L
JLCPCB Part #
C875416
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS