SQP25AJB-1R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP25AJB-1R6
JLCPCB Part #
C1406728
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 25W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS