AC1218FK-0720KL
MFR.Part #
AC1218FK-0720KL
JLCPCB Part #
C7066118
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS