AC1218FK-07200KL
MFR.Part #
AC1218FK-07200KL
JLCPCB Part #
C6114393
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS