RT0805CRE0730K9L
MFR.Part #
RT0805CRE0730K9L
JLCPCB Part #
C2127815
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS