AC1210JR-07150RL
MFR.Part #
AC1210JR-07150RL
JLCPCB Part #
C230401
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS