RT0805CRC07340KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRC07340KL
JLCPCB Part #
C2138284
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 340kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS