AC1206FR-7W562KL
MFR.Part #
AC1206FR-7W562KL
JLCPCB Part #
C7066087
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS