AC1206FR-1326R1L
MFR.Part #
AC1206FR-1326R1L
JLCPCB Part #
C7209223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS