AC1206FR-10348RL
MFR.Part #
AC1206FR-10348RL
JLCPCB Part #
C20143139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS