MFR25SDRF52-43R2
MFR.Part #
MFR25SDRF52-43R2
JLCPCB Part #
C1748006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS