MFP1WSBBD52-51K1
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-51K1
JLCPCB Part #
C3446617
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS