MFR-25FRFPN54K9
MFR.Part #
MFR-25FRFPN54K9
JLCPCB Part #
C1751687
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS