AC0805JR-07330RL
MFR.Part #
AC0805JR-07330RL
JLCPCB Part #
C229189
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS