AA0603FR-13100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603FR-13100KL
JLCPCB Part #
C6116798
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS