MF0207FTE52-255K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FTE52-255K
JLCPCB Part #
C1375054
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS