AC0805FR-7W19K6L
MFR.Part #
AC0805FR-7W19K6L
JLCPCB Part #
C20142760
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS