AC0805FR-7W14K7L
MFR.Part #
AC0805FR-7W14K7L
JLCPCB Part #
C6113892
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS