AC0805FR-079K53L
MFR.Part #
AC0805FR-079K53L
JLCPCB Part #
C229062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS