PA2512FKF7T0R015E
MFR.Part #
PA2512FKF7T0R015E
JLCPCB Part #
C20160494
Description
15mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS