AC0603JR-0730RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603JR-0730RL
JLCPCB Part #
C228178
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS