MFR-25FRFPN412R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN412R
JLCPCB Part #
C3419102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS