RV0805FR-07274KL
MFR.Part #
RV0805FR-07274KL
JLCPCB Part #
C326986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS