AC0603JR-0710ML
MFR.Part #
AC0603JR-0710ML
JLCPCB Part #
C228117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS