RT0805FRE07390RL
MFR.Part #
RT0805FRE07390RL
JLCPCB Part #
C869411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS