SR1210FR-076R2L
MFR.Part #
SR1210FR-076R2L
JLCPCB Part #
C6234444
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS