AC0603FR-7W10RL
MFR.Part #
AC0603FR-7W10RL
JLCPCB Part #
C6732902
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS