MFP25SBBD52-233K
MFR.Part #
MFP25SBBD52-233K
JLCPCB Part #
C1402256
Description
-55℃~+155℃ 233kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS